تاریخچه رستوران

مقدمه

یک شروع خوب همیشه مستلزم داشتن شنونده مشتاق و پیگیر در موضوع مورد علاقه شان میباشد.

مطالب این بخش با توجه به استقبال کم نظیر همشهریان و هموطنان عزیزمان در طول سالهای متمادی ، که ما را در ارتقاء کیفیت و خدمت رسانی روزافزون یاری نمودند و همیشه با پیشنهادات ارزنده ، باعث کمک در امر بهره وری مناسب و با کیفیت در این مجموعه شده اند ، تقدیم میگردد.

هدیه رستوران قربان

تغذیه سالم ، حلال و با برکت ، رضایتمندی عزیزان

تاریخچه

همراه عزیزان گذری میکنیم به اوایل دهه شصت بمنظور آشنایی با تاریخچه رستوران

فضای کوچکی بود جهت پذیرایی از مشتریان عزیزمان ولی عاری از هرگونه گلایه ای از طرف میهمانان مراجعه کننده برای تنگی فضا ، خودمان این موضوع را حس میکردیم.
در اوایل به دلیل امکانات کم مجبور بودیم شرایط محیط و ابزار کار را با وضع موجود آن زمان محیا نماییم. در واقع سیستم مکانیزه ای در کار نبود تا سختی کار و آسایش مشتریان تامین شود.
به عنوان مثال نان از بیرون تهیه میشد و نان داغی در کار نبود یا تمامی خوراک کبابها با دست تهیه و آماده میشدند. از سیخ های مورد استفاده گرفته تا ظروف سرو غذا همگی متناسب با امکانات وقت بود.
گاهی وقتها پای صحبت مشتریان آن زمان که مینشینیم ، همگی از لذت خاص آن دوران با وجود امکانات کم ، یاد میکنند. ولی خب با پیشرفت تجهیزات ، مسلما موارد مورد استفاده در تمامی شغل ها نیز تغییر پیدا کرده اند.
ظروف استفاده شده آن زمان ، مناسب دوران خودش بود. یادم می آید جهت سرو پرسی کباب کوبیده در ظروف استیل آن دوره ، بایستی مخلفات داخل آن را با کره طبیعی ، گوجه و فلفل روی آتش ذغالی میگذاشتیم و با قاشق مخلوط میکردیم تا کره آب شده و طعم مطلوبی از معجون حاصل ، بدست آید. تازه ساعتها وقت لازم داشتیم تا همان کباب کوبیده را با دست ورز داده و آماده کنیم. بعد از آن شروع میکردیم و دوباره یکی یکی بقیه خوراک کبابها را آماده میکردیم.
امکانات کمی داشتیم ولی مجبور بودیم حداکثر بهره وری مناسب را با همان امکانات کم ، جهت سرو غذای سالم و رضایتمندی مشتری ارائه دهیم. تشویق و رضایتمندی مشتریان ، تسکینی بود بر تن و جان خسته مان که انصافا کار پر زحمت و پر دردسری است و نیاز به کار بلدی و تجربه زیادی دارد.
جزئیات بیشتر را در مورد غذاخوری آن دوران میگذاریم به عهده عزیزان که با مطالعه مطالب وب سایت ، مقایسه بیشتری نصیبشان میشود.

آدرس

اردبیل ، چهارراه باغمیشه

نرسیده به فلکه سعدی

ساعت کاری

همه روزه

از ساعت 12 ظهر الی 12 شب

شماره تماس

تلفن: 3113 - 045

فکس: 33454055 - 045